Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /home/np4885/domains/tunahaldus.ee/public_html/cms/includes/DbConnector.php on line 19 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /home/np4885/domains/tunahaldus.ee/public_html/cms/includes/DbConnector.php on line 20
Kontakt
Firmast
Teenused
Hinnad
Majad
Linn & vald
Mereranna tee 2
Õismäe tee 122
Teistele ei soovitaks!
Teistele ei soovitaks!
Kahjuks leidub ettevõtteid ja ettevõtjaid, kes ka kõikenäinud kinnisvarahaldurit suudavad üllatada. Pahased korteriomanikud peale selle!

Kavala ehitusärimehe ohvriks:

sügis-talv 2012
OÜ RS Team, Asula 4C Tallinnas
www.rsteam.ee
firma esindaja: Ragnar Sissas

objekt: Pikk tn 41 Tallinnas trepikoja remont
tulemus: remont lõpetamata, põrand värviga kokku mäkerdatud, valgustus taastamata, viimased tööd tegemata, lahkuti koos maja võtmetega (tuleb lukud vahetada), objektijuht R.Sissas ei võta toru ega vasta meilidele (korteriomanikud pahased, halduril nö mark täis tehtud)
põhjus: teadmata, kuigi raha maksis ühistu korralikult vastavalt esitatud arvetele!

OÜ RS Team Group, kes asub samal aadressil ja kasutab sama kodulehekülge ja kasutab OÜ RS Team (uue nimega ARS Ehitusgrupp OÜ) ehituse ja järelevalve litsentse, ei ole kohe kindlasti mitte kuidagi mitte mingil määral seotud RS Team ettevõttega!

Ragnar Sissas juhatab täna järgmist ehitusettevõtet - Probus Grupp OÜ, reg 12148920.


Korteriühistu tellis inkassoteenuse - lõpuks tuli korteriühistul inkassofirmalt oma raha kohtu kaudu välja nõuda!

leping: KÜ-ga sõlmitud leping ühistu korteriomanikest võlgnikelt võlgade sissenõudmise kohta
tulemus: võlgnikelt raha saadi, aga ühistule seda raha üle ei kantud.
põhjus: teadmata, kuigi kõik lepingud olid sõlmitud kirjalikult, võlad olid makstud pangaülekandega ja Inkassofirma ei eitanud omapoolset võlgnevust, nad lihtsalt ei maksnud.

Inkassofirma tasus võlgnevuse ühistu ees kaks aastat hiljem, peale kohtuotsust, kohtuliku maksegraafiku kokkuleppimist ja selle kokkuleppe mittetäitmise eest kohtutäituri palkamist.

Tasub kaks korda mõelda, enne kui inkassofirma palgata. Täna on e-kohus ehk maksekäsu kiirmenetlus kordi kiirem ja otstarbekam võlgade sissenõudmiseks.
cms | OÜ Tuna Haldus | Türi tn 10A Tallinn 11313 |