Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /home/np4885/domains/tunahaldus.ee/public_html/cms/includes/DbConnector.php on line 19 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /home/np4885/domains/tunahaldus.ee/public_html/cms/includes/DbConnector.php on line 20
Kontakt
Firmast
Teenused
Hinnad
Majad
Linn & vald
Mereranna tee 2
Õismäe tee 122
Teistele ei soovitaks!
Firmast
Osaühing Tuna Haldus osutab Tallinnas ja Harjumaal kinnisvarade haldamise ja raamatupidamise teenuseid.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust. Meie jaoks seisneb kvaliteet eelkõige korteriomanike rahulolus. Selle saavutame hea töö ja selge, detailse arundlusega. Iga probleem vajab konkreetset lahendamist (tähtsuse järjekorras) ja ühistu iga euro peab olema arvel.
-

Hoonete majandamine sisaldab mitmekesist tööde hulka alates koristaja palkamisest pikaajaliste majandusplaanide koostamise ja elluviimiseni. Korrektne majandamine eeldab vastavatelt töötajatelt erialaseid oskusi, kogemusi ja aega. Meil on neid kõiki kolme.

Meie haldur on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu poolt atesteeritud (nooremhalduri atestaat). Halduril on kesk-eri ja raamatupidajal kõrgharidus. Kõik töötajad osalevad vähemalt kahel täiendkoolitusel aastas.

Haldur on töötanud oma erialal alates 1998. ja raamatupidaja 2000. aastast.
Halduri majandada on kaheksa väga erineva suurusega kinnistut ja raamatupidajal pidada üheksa kliendi raamatupidamised. Selline mõistlik töökoormus tagab personaalse lähenemise iga hallatava maja ülesannetele ja probleemidele.


OÜ Tuna Haldus on asutatud 2006.a. eelnenud ettevõtte reorganiseerimise tulemusena. Ettevõte kuulub Eesti ainuosanikule, kes töötab siinsamas kinnisvarahaldurina. Ettevõttes töötab kaks töötajat.
Käibe ja töötajate arvu suurendamine ei ole meile eesmärk omaette aga hetkel veel ruumi on. Olete teretulnud meie kliendiks!
cms | OÜ Tuna Haldus | Türi tn 10A Tallinn 11313 |